دیدار نوروزی بهار 93 از مفاخر روانشناسی ومشاوره

سنت نیکوی دیدار که از سالیانی دور، هنگام نوروز اوج می گیرد، ریشه در ارزش های اخلاقی و باورهای دینی دارد. دید و بازدید نوروزی، سرود دوباره صفا و یکدلی و نشاط بخش روح و روان و گرمابخش دوباره انس و الفت انسان هاست.
انجمن مشاوره ایران با همکاری انجمن های روانشناسی و بالینی و روان شناسی اجتماعی وکارگروه روان شناسی و علوم تربیتی خانه اندیشمندان علوم انسانی در 28 فروردین ماه اقدام به برگزاری مراسم دیدار نوروزی از مفاخر روانشناسی ومشاوره کشور نمود.
بدین منظور اطلاعیه برنامه جهت شرکت اعضای محترم در سایت انجمن و بصورت پیامک کوتاه و ایمیل برای همه اعضا ارسال گردید.
مراسم با سخنرانی روسای انجمن های شرکت کننده، خانم دکتر شکوه نوابی نژاد ، خانم دکتر دولت آبادی، آقای دکتر صفارینیا، آقای دکتر یعقوبی، آقای دکتر علیپور آغاز شد. در ادامه برنامه موسیقی سنتی توسط گروه دانشجویان هنرمند دانشگاه تهران اجرا گردید و مورد استقبال حضار قرار گرفت.
اختتامیه برنامه دیدار با فرزانگان و تقدیر از پیشکسوتان رشته مشاوره و روانشناسی و اهدای لوح یادبود به بزرگواران توسط روسای محترم انجمن ها: در شروع مراسم یاد و مقام اساتید بزرگوار مشاور و روانشناس که در قید حیات نیستند گرامی داشته شد. در ادامه برنامه تقدیر از پیشکسوتان رشته مشاوره و روانشناسی از جمله دکتر شریعتمداری،دکتر نوابی نژاد،دکتر صافی،دکتر سید مهدی حسینی،دکتر نرگس طالقانی...( عکس های مربوط به همایش در آلبوم سایت ارائه گردیده است)


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مشاوره ایران می باشد.

© 2022 All Rights Reserved | Iranian Counseling Association