| تاریخ ارسال: 1400/8/8 | 
 
بسمه تعالی
 گفت و گو دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ با موضوع چگونگی شروع زندگی موفقیت آمیز با حضور جناب آقای دکتر کیومرث فرحبخش (عضو هیئت رئیسه انجمن مشاوره ایران و دانشیار گروه مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی) و با حضور ۱۴۰ نفر شرکت کننده در تاریخ ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار گردید.
دکتر فرحبخش جلسه را با عرض تبریک به دانشجویان جدید الورود آغاز کردند وگفتند که زندگی دانشجویی مرحله ای نو و تاثیر گذار در زندگی است و هر فردی نیاز دارد با تغییرات این مرحله منطبق شود و موفقیت در هر مرحله بستگی به عملکرد ما در مراحل قبلی زندگی و مرحله فعلی دارد.
ایشان تاکید کردند که از اصول مهم موفقیت به مدرک محور نبودن و مهارت محور بودن، مطالعه فراتر از کتاب های درسی، عضو شدن در کانون ها وانجمن های علمی و شرکت در سمینارهای آموزشی و کلاس های مرتبط با رشته و چه بسا غیرمرتبط برای دست یافتن به دیدگاه میان رشته ای، داشتن ارتباط حسنه با استادان و کارمندان دانشگاه اشاره شد.
درا ادامه صحبتهایشان  به اهمیت در نظر داشتن شغل و جستجو در مورد بازار کار و امکانات اشتغال زایی اشاره شد چرا که دانشجویان از ابتدا باید به یافتن شغل در انتهای مسیر کارشناسی اهتمام بورزند.  در مجموع اساسی ترین نکته توجه به سلامت جسم روح می باشد که ارتباط با خدا، ارتباط خوب با خانواده و دوستان به آن کمک بسزایی می کند.
 در نهایت جلسه با پرسش و پاسخ حاضرین در وبینار به پایان رسید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مشاوره ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | Iranian Counseling Association

Designed & Developed by : Yektaweb