| تاریخ ارسال: 1403/2/12 | 
به مناسبت هفته سلامت تمایشگاهی به همت شهرداری تهران از تاریخ ۱ اردیبهشت الی ۷ اردیبهشت از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل پارک لاله تهران برپا شد که مراکز مشاوره دانشگاههای محتلف و سازمانهای مرتبط با حیطه سلامت روان در این نمایشگاه با برپایی غرفه هایی به معرفی محصولات و فعالیتهای خود به بازدیدکنندگان پرداختند .
نمایشگاه هفته سلامت با شعار حال خوب ساختنی است در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع و ۸۰ غرفه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ هر روز در بوستان لاله واقع در بلوار کشاورز پایتخت پذیرای بازدید کنندگان بود.


در این نمایشگاه خدماتی همچون درمانی و مشاوره، معاینات دندانپزشکی به صورت رایگان ارائه و برنامه‌هایی همچون ایجاد محیط بازی برای کودکان، شاد و مفرح با موضوع سلامت، برپایی ایستگاه ورزش همگانی، اجرای سرود و نمایش‌های جذاب با حضور کارشناسان و متولیان حوزه بهداشت پیش بینی شده بود.

انجمن مشاوره ایران نیز تلاش کرد گوشه ای از فعالیتهای خود را د رمعرض دید بازدیدکنندگان گذاشته و با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به داوطلبین سهم خود را در هرچه بهتر برگزاری این خدمات اداء کند. در این نمایشگاه و در مدت یک هفته بیش از ده مشاور جلسات رایگان مشاوره برگزار کردند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مشاوره ایران می باشد.

© 2024 All Rights Reserved | Iranian Counseling Association